OBJEDNÁVKA

DOKUMENTÁRNÍ SÉRIE


ŽÍT LEHCE

o lidech žijích v souladu s přírodou


Kupujete všech 10 dílů

ŽÍT LEHCE

CELOU DOKUMENTÁRNÍ SÉRII

10 PŘÍBĚHŮ

5 HODIN INSPIRACE

+ ZDARMA dokumentární film

SVĚT LARSE VAN DE GOORA


Vyplňte prosím fakturační údaje.

Obchodní podmínkyochrana osobních údajů|mail:info@zitlehce.cz|+420 736 222 188

+

při zakoupení 1. série nově získáváte

BONUS ZDARMA

SVĚT LARSE VAN DE GOORA

55 min. dokumentární film

Používáme platební bránu Gopay, která umí téměř všechny platební metody

Řekli o nás

Velmi silně a do hloubi duše se mnou rezonovaly dokumenty plné opravdového života, prosté, tolik cenné radosti z tvoření, spoustou práce co má smysl i hojnosti plného prožívání života. Inspirativní obrazy plynutí lidských bytostí otevřeného srdce, souladu a napojení... doprovázeny minimální a všeobjímající hudbou společně se zachyceným kouzlem naší krajiny, ale i syrovostí podmanivých mlh a neokoukatelnych východů či západů slunce.
Jirka KarbulaGrafický designér/Průvodce
Jsem vám moc vděčná za vaši práci. Je to přesně to co mě zajímalo. Jak se žije tímto stylem, jaké to je jak to zvládají, jak je to ovlivňuje.... Nikdy bych se nedostala k takovým lidem. Moc toužím tak to žít, sním o tom, prosím, modlím se stále za zázrak a věřím že se to stane a děkuji za to. Dal jste mi naději, když vidím jak si svůj sen ostatní plní. Moc jim to přeji a děkuji jim že se o své příběhy podělili.
Ludmila Bublová
Z těch příběhů lidí, se kterými jste se během Vašeho cestování setkali dýchá ohromný optimismus a velmi pozitivní energie. Tu energii jsem samozřejmě velmi vnímala, přenesla se na mě a i já jsem se s velkou chutí pustila do práce. Mám také domeček se zahradou na malé vesničce a tak mě příběhy velmi inspirovaly. Velmi mě zajímaly názory těchto lidí, co je pro ně důležité a co je naopak zbytečné.
Lada Horáková

Napsali o nás