Prepperský on-line kurz

BUĎ PŘIPRAVEN(A)

s Petrem Hábou

Celkem 8 hod. informací na cestu k větší jistotě

PRO KOHO JE URČEN?

 • Pro všechny, kteří jsou otevřeni změnám ke zlepšení života
  které pomůžou se lépe adaptovat na nové nepředvídatelné jevy ve společnosti.
 • Pro všechny, kteří chtějí mít informace potřebné k přežití
  v případě nějakého výpadku služeb, elektřiny či zdravotnického systému.
 • Pro všechny, kteří chtějí mít větší jistotu.
  Chtějí být připraveni a mít události v okolí pod větší kontrolou. To znamená, že se nechtějí spoléhat pouze na vnější pomoc a systém.

CO VŠECHNO ZAKOUPENÍM ZÍSKÁTE?

 • On-line kurz Buď připraven s Petrem Hábou
  Délka celého kurzu je 2 hod. 40 min.
 • Přednášku o světle
  Délka je 2hod. Jsou to informace, které několika násobně můžou zlepšit kvalitu vašeho zdraví. Tyto infromace jsou věděcky podloženy, ale nikde Vám je neřeknou, protože to není výhodné pro systém a ekonomiku.
 • Příběh Petra Háby
  Získáte 45 min. příběh Petra Háby, který Vám Petra představí a předá obrovské množství informací o bylinkách a zkvalitnění péče o vaše zdraví.
 • Bonusové materiály z příběhu Petra Háby
  Získáte kompletní záznam ze všech natáčení. Celkem asi 3 hod dalších nepublikovaných informací, které se nevešli do Petrova příběhu. Další dávka hodnotných informací o bylinkách a spoustu tipů pro život i zahradu.

DETAILNÍ INFORMACE

Pokud se rozhodnete zakoupit on-line kurz Buď připraven s Petrem Hábou (2 hod. 40 min.), získáte navíc k tomu taky příběh Petra Háby (cca 45 min.), Bonusové materiály z natáčení Petrova příběhu (3 hod.) a přednášku o světle (2hod.) plnou převratných poznatků, které Vás uzdraví.

Po zaplacení objednávky získáte neomezený přístup do členské sekce, kde můžete všechny zde jmenované materiály shlédnout.

Kurz Buď připraven s Petrem Hábou

Délka kurzu je 2hod. 40 min. a je rozdělen do 3 částí.

1. část se věnuje ENERGIÍM, praktickým tipům, které můžete jednoduše aplikovat doma a zefiktivnit vaše výdaje za topení. Jedná se o tipy praktické i tipy k zamyšlení a změně postoje k určitým věcem, které jsme se naučili automaticky dělat a stojí nás to nemalé peníze.

2. část se věnuje PLODINÁM a tomu co je opravdu dobré zasadit na svou zahrádku. Jsou tu jmenovány konkrétní plodiny, které nám po zasazení zajistí potřebné živiny k přežití.

3. část se věnuje VĚCEM, LÁTKÁM, které je dobré doma mít. Díky těmto konkrétním tipům, budete schopní být sobestační z hlediska základní lékařské péče.

Podívejte se na ochutnávku jaké informace můžete v kurzu najít:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Záznam přednášky o světle

 Petra Háby

Získáte záznam z přednášky o světle (2 hod.), kterou Petr pořádá. Jsou zde informace o důležitosti a vlivu světla na naše zdraví. Jsou to naprosto zásadní informace, na kterých Petr pracoval a přes 15 let tyto informace hledal, shromažďoval a obohacoval. Všechno je doloženo konkrétními výzkumy, ze kterých Petr vychází. Pozor, nikdo Vám to nikde neřekne!

Podívejte se na ukázku z přednášky o světle (celá přednáška má 2hod.):

příběh Petra Háby

Získáte celý příběh Petra Háby (cca 45 min). Anotace: Pochází ze starého vizovického rodu. V mládí těžce onemocněl a klasická medicína si s tím nevěděla rady. To ho přivedlo k bylinkám i alternativní medicíně. Vztah k bylinkám tak získával už v mládí. Od 15 let pěstuje Hořce Himalájské, bez kterých jak sám říká nemůže být. Jsou památkou na jeho předchozí život, coby neposlušný mnich žijící hluboku v Sečuánských horách. Tento příběh je nabitý informacemi o bylinkách a tipech jak zlepšit své zdraví. Budete si ho pouštět stále dokola.

Podívejte se na ukázku Petrova příběhu:

Bonusové materiály

z příběhu Petra Háby

Získáte Bonusové materiály z natáčení Petrova příběhu (3 hod.) Je zde spoustu dalších informací o bylinkách a praktických tipů k jejich využití. Jsou to další hodnotné informace, které se nevešli do Petrova příběhu, ale stojí za sdílení a obohacení.

DOKONČIT OBJEDNÁVKU

On-line Kurzu Buď Připraven s Petrem Hábou

Po zaplacení objednávky získáte:

- On-line kurz Buď připraven s Petrem Hábou (2 hod. 40 min.)
- Přednášku o světle (2 hod.)
- Příběh Petra Háby (45 min.)
- Bonusové materiály z příběhu Petra Háby (3 hod.)

Co o dokumentech řekli

lidé co je zakoupili a shlédli

Úžasná kniha a skvelé dokumenty🙏 Doporučujem celým srdcom 😊 Mne to zmenilo život, prinieslo mi to mnoho uvedomení, krásnych čistých ľudí a ich príbehy, nových priateľov
Barbora Solárová
Velmi silně a do hlouby duše se mnou rezonovaly dokumenty plné opravdového života. Inspirativní obrazy doprovázeny minimální a všeobjímající hudbou společně se zachyceným kouzlem naší krajiny, ale i syrovostí podmanivých mlh a neokoukatelných východů či západů slunce.
Jirka Karbula
Celá série se mi jako celek líbila. Doslova mě však nadchnul 10. díl s Ondrou, jak po vizuální tak obsahové stránce, je to opravdu jedinečný příběh, nad kterým jsem ještě dlouho přemýšlela.
Eva FrancováKuchařka ze Svatojánu
Děkujeme autorovi, za krásné dílo. Je velmi inspirativní, hluboké, naděje plné. Navrátilo mě ke středu. A ty záběry z dronu, moc krásné - napomáhají přenést to kouzlo i k divákovi. Vděčnost. Koupili jsme a díky za to!
Hana Cejpková
Dílo Janka Sedláře považuji za velmi hodnotné ve smyslu inspirace, podpory a naděje v dnešním světě, dílo, které zde mnoho let chybělo a jenom ten fakt, že se něco takového podařilo zrealizovat, mě naplňuje radostí. Tyto příběhy se mnou velmi silně souzní a těším se na další.
Petr Pospíšil
Nikdy bych se nedostala k takovým lidem. Moc toužím tak to žít, sním o tom, prosím, modlím se stále za zázrak a věřím že se to stane a děkuji za to. Dal jste mi naději, když vidím jak si svůj sen ostatní plní. Moc jim to přeji a děkuji jim že se o své příběhy podělili.
Ludmila Bublová
Tu energii jsem samozřejmě velmi vnímala, přenesla se na mě a i já jsem se s velkou chutí pustila do práce. Mám také domeček se zahradou na malé vesničce a tak mě příběhy velmi inspirovaly.
Lada Horáková
Jde z toho klid, pokora a uvědomění - znovuzrození člověka kým a proč tu doopravdu je. Jde o harmonii přírody a člověka, tj. permakultura a cesta duševního růstu. Je to skvělý projekt 👍a fandím Vám 🍀. Určitě doporučím, nejen mým studentům. Těším se na sérii a další rozhovory.
Marcela Monik