Záznam z přednášky

Světlo a jeho role

s Petrem Hábou

Celkem 2 hod. informací, které Vám změní život

CO VŠECHNO JE V PŘEDNÁŠCE?

Získáte záznam z přednášky o světle (2 hod.), kterou Petr pořádá. Jsou zde informace o důležitosti a vlivu světla na naše zdraví. Jsou to naprosto zásadní informace, na kterých Petr pracoval a přes 15 let tyto informace hledal, shromažďoval a obohacoval. Všechno je doloženo konkrétními výzkumy, ze kterých Petr vychází. Pozor, nikdo Vám to nikde neřekne!

Po zaplacení objednávky vám budou zaslány e-mailem přístupové údaje do členské sekce, kde můžete přednášku zhlédnout.

Podívejte se na ukázku z přednášky o světle (celá přednáška má 2hod.):

 • Ověřené informace z výzkumů z celého světa
  Délka je 2hod. Jsou to informace, které několika násobně můžou zlepšit kvalitu vašeho zdraví. Tyto infromace jsou věděcky podloženy, ale nikde Vám je neřeknou, protože to není výhodné pro systém a ekonomiku.
 • Zjistíte jak důležité je světlo pro vaše zdraví
  V průběhu přednášky dostanete konkrétní informace o tom jaký vliv má kvalita světla na Váš život a získáte doporučení jak se o sebe více starat.
 • Nové fakta a rozbití mýtů
  Získáte podrobné informace o tom co se děje s vašim tělem, když nemá ideální světelné podmínky k životu.
 • Nové souvislosti plné AHA momentů
  Zjistíte počátky vzniku ADHD. Zjistíte jak nesprávné používání světla může podpořit růst nádoru a jiných onemocnění. Dozvíte se jak tomu předcházet.
 • Ke všem informacím v přednášce jsou uvedeny zdroje
  Veškeré informace o kterých Petr v přednášce mluví si můžete sami ověřit.

Ukázka z přednášky

DOKONČIT OBJEDNÁVKU

Přednášky o světle

s Petrem Hábou (2 hod.)

Co o dokumentech řekli

lidé co je zakoupili a shlédli

Úžasná kniha a skvelé dokumenty🙏 Doporučujem celým srdcom 😊 Mne to zmenilo život, prinieslo mi to mnoho uvedomení, krásnych čistých ľudí a ich príbehy, nových priateľov
Barbora Solárová
Velmi silně a do hlouby duše se mnou rezonovaly dokumenty plné opravdového života. Inspirativní obrazy doprovázeny minimální a všeobjímající hudbou společně se zachyceným kouzlem naší krajiny, ale i syrovostí podmanivých mlh a neokoukatelných východů či západů slunce.
Jirka Karbula
Celá série se mi jako celek líbila. Doslova mě však nadchnul 10. díl s Ondrou, jak po vizuální tak obsahové stránce, je to opravdu jedinečný příběh, nad kterým jsem ještě dlouho přemýšlela.
Eva FrancováKuchařka ze Svatojánu
Děkujeme autorovi, za krásné dílo. Je velmi inspirativní, hluboké, naděje plné. Navrátilo mě ke středu. A ty záběry z dronu, moc krásné - napomáhají přenést to kouzlo i k divákovi. Vděčnost. Koupili jsme a díky za to!
Hana Cejpková
Dílo Janka Sedláře považuji za velmi hodnotné ve smyslu inspirace, podpory a naděje v dnešním světě, dílo, které zde mnoho let chybělo a jenom ten fakt, že se něco takového podařilo zrealizovat, mě naplňuje radostí. Tyto příběhy se mnou velmi silně souzní a těším se na další.
Petr Pospíšil
Nikdy bych se nedostala k takovým lidem. Moc toužím tak to žít, sním o tom, prosím, modlím se stále za zázrak a věřím že se to stane a děkuji za to. Dal jste mi naději, když vidím jak si svůj sen ostatní plní. Moc jim to přeji a děkuji jim že se o své příběhy podělili.
Ludmila Bublová
Tu energii jsem samozřejmě velmi vnímala, přenesla se na mě a i já jsem se s velkou chutí pustila do práce. Mám také domeček se zahradou na malé vesničce a tak mě příběhy velmi inspirovaly.
Lada Horáková
Jde z toho klid, pokora a uvědomění - znovuzrození člověka kým a proč tu doopravdu je. Jde o harmonii přírody a člověka, tj. permakultura a cesta duševního růstu. Je to skvělý projekt 👍a fandím Vám 🍀. Určitě doporučím, nejen mým studentům. Těším se na sérii a další rozhovory.
Marcela Monik