REGISTRUJTE SE

A ZÍSKEJTE PŘÍSTUP

K DOKUMENTÁRNÍM PŘÍBĚHŮM

ŽÍT LEHCE

Po registraci získáte přístup k pěti vybraným dokumentárním příběhům Žít lehce z celkem dvaceti. 

Každý den se Vám zpřístupní jeden příběh, který během 24 hod. můžete ZDARMA zhlédnout.

Během pěti dnů, tak zhlédnete celkem 5 inspirujích příběhů lidí, kteří žijí svůj sen, blíž k přírodě, částečně soběstačně.

PŘÍBĚHY LIDÍ, CO ŽIJÍ SVŮJ SEN

PŘÍBĚHY, KTERÉ V TELEVIZI NEUVIDÍTE

  • Zhlédnete ZDARMA 5 léčivých příběhů Žít lehce.
  • Inspirujete se příběhy lidí co žijí blíž k přírodě, nezávisle.
  • Získáte možnost zakoupit ostatní příběhy za lepší cenu.

DŮLEŽITÝ KROK PO REGISTRACI

Po registraci přejděte do své e-mailové schránky a pokud je náš e-mail s potvrzením o registraci ve spamu, tak ho převeďte do přijatých zpráv. Poté potvrďte svůj mail.

Inspirujte se příběhy lidí, kteří se rozhodli jít za svým snem.

Žijí blíž k přírodě, částečně soběstačně a nezávisle.

„Žít lehce jsou příběhy,

které jsem natočil na cestě za našim snem”

říká filmař, autor projektu Janek Sedlář

Několik let jsme společně se ženou snili o tom, jak najdeme prostor blíž k přírodě, kde budeme společně hospodařit a vychovávat naše dvě děti. Roky plynuly a nám se to stále nedařilo, až nám to jednou konečně došlo.

Potřebujeme najít lidi, kteří žijí tak, jak to sami chceme. Potřebujeme vidět na vlastní oči, že je možné takto žít. Tak vzniklo Žít lehce.

V roce 2019 jsme koupili starý karavan, ve kterém jsme rok žili. Navštěvovali jsme lidi co žijí blíž k přírodě, inspirovali se a postupně vznikaly jednotlivé příběhy Žít lehce. Díky tomu jsme našli náš prostor, kde nyní od roku 2022 žijeme.

Tyto příběhy ukazují, že má smysl jít za svým snem a realizovat ho.

PŘÍBĚHY, KTERÉ V TELEVIZI NEUVIDÍTE

Co řekli lidé, kteří je shlédli

Úžasná kniha a skvelé dokumenty🙏 Doporučujem celým srdcom 😊 Mne to zmenilo život, prinieslo mi to mnoho uvedomení, krásnych čistých ľudí a ich príbehy, nových priateľov.
Barbora Solárová
Velmi silně a do hlouby duše se mnou rezonovaly dokumenty plné opravdového života. Inspirativní obrazy doprovázeny minimální a všeobjímající hudbou společně se zachyceným kouzlem naší krajiny, ale i syrovostí podmanivých mlh a neokoukatelných východů či západů slunce.
Jirka Karbula
Nikdy bych se nedostala k takovým lidem. Moc toužím tak to žít, sním o tom, prosím, modlím se stále za zázrak a věřím že se to stane a děkuji za to. Dal jste mi naději, když vidím jak si svůj sen ostatní plní. Moc jim to přeji a děkuji jim že se o své příběhy podělili.
Ludmila Bublová
Děkujeme autorovi, za krásné dílo. Je velmi inspirativní, hluboké, naděje plné. Navrátilo mě ke středu. A ty záběry z dronu, moc krásné - napomáhají přenést to kouzlo i k divákovi. Vděčnost. Koupili jsme a díky za to!
Hana Cejpková