JAKO NÁŠ PODPOROVATEL

ZÍSKÁŠ PŘÍSTUP 

K CELÉMU OBSAHU

Délka podporování je na tobě a zrušíš ho e-mailem na info@zitlehce.cz

MY podpoříme TEBE inspirativními příběhy a dalším obsahem

TY podpoříš NÁS měsíčním příspěvkem (vybereš částku, která ti sedí)

JAKO PODPOROVATEL ZÍSKÁŠ

 • Přístup ke všem dosud natočeným a novým příběhům
 • 1x měsíčně nový příběh Žít lehce
  Každý měsíc je natočen a zveřejněn nový příběh Žít lehce.
 • 2x-3x měsíčně autorský rozhovor na téma Žít lehce
  V závislosti na aktuálním počtu podporovatelů vznikají nově dva až tři autorské rozhovory měsíčně se známými i novými lidmi, kteří žijí lehce. Témata a hosty můžete volit právě vy. Nově se totiž můžete zapojit a navrhnout témata a lidi se kterými se bude točit.
 • Aktivní skupina, která tvoří obsah
  Podporovatelé Žít lehce jsou součástí skupiny na facebooku, kde můžou navrhovat témata k natáčení nového obsahu. Mají taky přehled o tom co se nového děje, na čem právě pracuji a co nového je čeká.
 • Bonusový obsah
  Podporovatelům Žít lehce je postupně uvolňován další obsah, který jsem natočil. Patří sem Bonusové materiály, úryvky z kurzů a přednášek, které jsou jinak placené.
 • PŘÍSTUP K NOVÝM DOKUMENTŮM
  Díky podporovatelům natáčím nové dokumenty s novými tématy a ty získáváš přístup k materiálům, které jsem natočil jako první.

JAK SE STANEŠ PODPOROVATELEM?

 • Jak se stát PODPOROVATELEM Žít lehce?
  Přihlášení proběhne zaplacením vaší kreditní kartou a dál nic nemusíte řešit. Vybereš částku, která ti sedí a další měsíc není potřeba ručně nic nastavovat, protože se jedná o automatickou měsíční platbu. Díky této podpoře můžu tvořit pravidelný a kvalitní měsíční obsah. Podporování je dobrovolné a může probíhat tak dlouho dokud to budeš cítit a chtít dělat. Ruší se zasláním požadavku na mail info@zitlehce.cz
 • Jak ukončíš PODPOROVÁNÍ
  Pokud se z nějakého důvodu rozhodneš ukončit naši podporu, napíšeš mi na info@zitlehce.cz a já pravidelnou platbu zruším. Doporučuji ti nastavit částku, která ti nebude činit problémy v tvém rozpočtu a umožní ti naši dlouhodobější podporu. Pokud by se každý přihlásil za minimální částku a za měsíc ji zrušil tak to tady můžeme rovnou zabalit. Provoz webu, servery a aplikace stojí nemalé peníze.
 • Ihned po zaplacení se stáváte PODPOROVATELEM a získáváte přístupy
  Ihned po zaplacení příspěvku obdržíte přístupy, nebo se vám odemknou všechny dosud natočené příběhy a bonusové materiály.
 • Přístup k novému pravidelnému měsíčnímu obsahu
  Získáváte taky přístup k novým autorským rozhovorům a novým příběhům žít lehce. V rámci předplatného žijeme lehce to znamená 1x měsíčně nový příběh Žít lehce a 1x týdně autorský rozhovor na téma Žít lehce.
 • Společně tvoříme nový obsah v uzavřené FB skupině
  Ihned po zaplacení příspěvku získáváte přístup do uzavřené FB skupiny Podporujeme se lehce, kde můžete diskutovat a navrhovat s kým byste chtěli vidět autorský rozhovor nebo nový příběh Žít lehce.

Délka podporování je na tobě
a zrušíš ho e-mailem na info@zitlehce.cz

JAKO PODPOROVATEL

ZÍSKÁVÁŠ PŘÍSTUP K TĚMTO PŘÍBĚHŮM

Příběhy ŽÍT LEHCE mapují životní osudy lidí, kteří žijí svůj sen. Dotýkají se oblastí soběstačného života v přírodě, duchovního růstu, naděje a uzdravení. Čeká Vás přes celkem 36 dokumentárních příběhů, to je víc jak 18 hodin pozitivních vibrací a inspirace. Jako náš podporovatel máš přístup do této členské sekce, kde můžeš zhlédnout všechny příběhy. Navíc, 1x měsíčně vzniká nový příběh, který máš samozřejmě k dispozici.

JAKO PODPOROVATEL

ZÍSKÁVÁŠ PŘÍSTUP
K TĚMTO AUTORSKÝM ROZHOVORŮM

Autorské rozhovory jsou to takové, video podcasty na téma Žít lehce s účinkujícími z našich příběhů, ale taky novými lidmi, které navrhnete ve Facebookové skupině Podporovatelé, kam máte jako Podporovatel přístup.
Každý měsíc vznikají nové 1-3 rozhovory dle časových možností a mé aktuální vytíženosti.

JAKO PODPOROVATEL

ZÍSKÁVÁŠ PŘÍSTUP K TĚMTO BONUSOVÝM MATERIÁLŮM

Bonusové materiály jsou zaměřené na předání většího množství informací, které se týkají samotného života akterů našich příběhů. V každém bonusovém materiálu tak shlédnete kompletní nesestříhaný rozhovor. Uslyšíte moje otázky a uvidíte věci, které se zkrátka do půlhodinového příběhu nemohli vejít. Cílem bonusových materiálů tak není kvalita záběrů a čistota vizuálního provedení, ale informační hodnota. Jedná se o surové video a upravenou zvukovou stopu.

JAKO PODPOROVATEL

ZÍSKÁVÁŠ PŘÍSTUP K ROZHOVORŮM Z DOKUMENTU
PŘEDSUDEK JMÉNEM DIAGNOZA

Členská sekce pouze pro podporovatele, kde najdeš natočené materiály k chystanému dokumentu s názvem Předsudek jménem diagnóza. Jedná se o celovečerní dokument, na kterém aktuálně pracuji.
Máš tak možnost sledovat ještě před dokončením materiály, ke kterým se nikdo jinak nedostane.
Zároveň podporuješ vznik tohoto dokumentu, který má velký společenský přesah.

STAŇ SE NAŠIM PODPOROVATELEM

získáš přístup ke všem PŘÍBĚHŮM, AUTORSKÝM ROZHOVORŮM a dalším BONUSŮM

PODÍLEJ SE PŘÍMO
NA VZNIKU NOVÉHO OBSAHU